Reference

JOSEF H. :

Přátelský, lidský přístup a opravdu profesionální péče. Účinek hypnozy je pro mě dokonalý. Zbavil mě stresu, dodal mi sílu a vylepšil můj profesní i osobní život. Na sezení mi také vyřešil můj celoživotní problém, který byl ukotven již v dávné minulosti… Díky tomu jsem o mnoho štastnější a už vím jakým směrem se mám v životě ubírat.Děkuji velice panu terapeutovi, který přijel a pomohl mi.Vážím si toho. Těším se na návštěvu v nové ordinaci.

JAROSLAVA PÁNSKÁ:

Pan Šimon Pečenka je milý pán, který je vysoce profesionální. Podstoupila jsem hypnoterapii na odvykání kouření a stále nekouřím. Mohu jen doporučit.

Petra H.:

Šimon je úžasný mladý muž, s profesionálním a velmi lidským přístupem. Pomáhá mi s mým dlouhodobým problémem, nespavostí. Těším se na každou další jeho terapii, na jeho uklidňující hlas, neboť mi to zároveň léčí i mojí bolavou duši. Šimona mohu jen doporučit, je to zlatíčko. Petra

J. a M. Prokůpkovi:

S Hypnoterapií jsme doposud neměli žádné zkušenosti než jsme potkali Šimona. Díky němu to manžela zbavilo dlouholetých migrén a naší autistickou dcerku Hypnoterapie posouvá dál a dál. Jsme nesmírně vděční, že jsme Šimona potkali a pomohl nám zatím vyřešit pro nás nejdůležitější problémy. A určitě budeme absolvovat další terapie. Můžeme jen doporučit. Manželé Prokůpkovi

Eva. M.:

Nikdy jsem na hypnoterapii nevěřila, ale díky Šimonovi, který je velmi šikovný a jeho bohaté zkušenosti mě přesvědčily, že mě hypnoterapie velmi pomohla. Na jeho návštěvy se velmi těším a po jeho další návštěvě se cítím velmi dobře. Je velmi milý. chápavy a dokáže se velmi dobře vcítit do pocitů druhého člověka. Velmi si ho vážím a doporučuji, kde je psych. problem obraťte se s důvěrou na Šimona. Tímto moc děkuji Šimone velmi mi pomáháš.

Barbora Š.:

Milý, zkušený, odborný, příjemný, chápající. Vždy se na něho moc těším, na jeho zklidňující hlas, který mi dává mnoho energie. Díky Šimonovi rozumím i mnoha věcem ve svém životě. Tímto mu moc děkuji. Barbora

Klára B.:

Velmi kladně hodnotím lokalitu v centru s dobrým dopravním spojením a příjemně zařízenou kancelář. Pan terapeut působil velmi sympaticky, přístupně avšak profesionálně. Myslela jsem, že nebudu schopná relaxace, avšak byla jsem mile překvapena, co jsme vše na prvním sezení zvládli. Doporučuji.

Anna L.:

Šimon je velice sympatický mladý muž. Pomáhá mi s nespavosti a jeho terapii musím hodnotit na výbornou.

Marek F.: 

Šimon není někdo ke komu přijdete s nějakým problémem, on vás vyslechne, něco poradí, zkusí, vy zaplatíte a jdete.
Šimon je člověk, který se v danou chvíli stává otevřeným přítelem, tím kterého právě potřebujete. Otevře nejen své srdce a mysl, ale hlavně otevře srdce a mysl vám. Můžete s ním probrat opravdu cokoli, je naprosto nezaujatý a na věci pohlíží tak, jak vy nedokážete a zároveň potřebujete.
Dříve jsem problémy, které jsem nezvládal řešil s psychologem, bohužel jsem je ale nikdy nevyřešil. Se Šimonem přišlo řešení a změny k lepšímu hned po první návštěvě. Šimon Pečenka je opravdu velký profesionál s velkým P a osobnost s velkým O .
Upřímně hypnoterapii u Šimona doporučuju a nevěřte báchorkám o hypnóze, které nejsou pravdivé. Není se čeho bát, naopak.
Děkuju za vše.

IVANA STEJSKALOVÁ: 

Šimon je skvělý terapeut a zároveň člověk s velkým srdcem !!!!
Z vlastní zkušenosti vím, že pro klienty dělá často až nad rámec.
Chodím k němu pravidelně na hypnózu a odcházím znovuzrozená.
Cítím pokroky, úlevu a těším se na další terapie.
Je velmi intuitivní a umí sestavit terapii opravdu na míru !!!!
Všemi deseti doporučuji a přála bych si, aby takových skvělých lidí bylo víc !!!!

Honza:

Perfektní zážitek. Byl jsem prvně, na zkoušku. Ovšem s jasným zadáním – byl jsem unavený po prodělaném covidu a stačilo pár sezení a cítím se o dost lépe! Mohu vřele doporučit.

ŠIMON. N.

Šimon je velmi milý a působivý muž. Pomohl mi vypořádat se s problémy s kterými sem si sám nevěděl rady. Rozhodně doporučuji

SABINA:

Pana Šimona Pečenku jsem si vybrala, protože působí příjemně, klidně a má velice lidský přístup. Potřebovala jsem odstranit strachy a úzkosti. I když jsem si o hypnoterapii načetla informace z internetu a knih stejně jsem na poprvé měla obavu co to se mnou bude dělat. Byla jsem příjemně překvapená, jak již po první hypnoterapii jsem cítila úlevu, příliv nové energie. Po dalších sezeních přišla i chuť do života a všechny děsivé a těžké věci se mi náhle zdají být menší a lehce řešitelné. Jíž mám několik terapií za sebou a daří se nám vše odstranit. Už teď vím, že zůstanu věrný klient pana Šimona, protože se vždy na hypnoterapii těším, odpočívám u ní, nabírám sílu do dalších dnů. Z terapie odcházím pokaždé silnější a odhodlanější poprat se s každodenním životem. Mnohokrát děkuji za péči a jsem ráda že jsme se poznali. Šimon je člověk s velkým srdcem.

ALEŠ

Já osobně neberu Šimona ani tak jako terapeuta, jako spíš přítele, který mě nabijí pozitivní energií a dává klíče od dveřích, kterými chci projít.
Změny jsem cítil už po první schůzce. Šimon má individuální přístup, je velmi milý a přátelský. Doporučuji.