Reference

JOSEF H. :

Přátelský, lidský přístup a opravdu profesionální péče. Účinek hypnozy je pro mě dokonalý. Zbavil mě stresu, dodal mi sílu a vylepšil můj profesní i osobní život. Na sezení mi také vyřešil můj celoživotní problém, který byl ukotven již v dávné minulosti… Díky tomu jsem o mnoho štastnější a už vím jakým směrem se mám v životě ubírat.Děkuji velice panu terapeutovi, který přijel a pomohl mi.Vážím si toho. Těším se na návštěvu v nové ordinaci.

JAROSLAVA PÁNSKÁ:

Pan Šimon Pečenka je milý pán, který je vysoce profesionální. Podstoupila jsem hypnoterapii na odvykání kouření a stále nekouřím. Mohu jen doporučit.

Petra H.:

Šimon je úžasný mladý muž, s profesionálním a velmi lidským přístupem. Pomáhá mi s mým dlouhodobým problémem, nespavostí. Těším se na každou další jeho terapii, na jeho uklidňující hlas, neboť mi to zároveň léčí i mojí bolavou duši. Šimona mohu jen doporučit, je to zlatíčko. Petra

J. a M. Prokůpkovi:

S Hypnoterapií jsme doposud neměli žádné zkušenosti než jsme potkali Šimona. Díky němu to manžela zbavilo dlouholetých migrén a naší autistickou dcerku Hypnoterapie posouvá dál a dál. Jsme nesmírně vděční, že jsme Šimona potkali a pomohl nám zatím vyřešit pro nás nejdůležitější problémy. A určitě budeme absolvovat další terapie. Můžeme jen doporučit. Manželé Prokůpkovi

Eva. M.:

Nikdy jsem na hypnoterapii nevěřila, ale díky Šimonovi, který je velmi šikovný a jeho bohaté zkušenosti mě přesvědčily, že mě hypnoterapie velmi pomohla. Na jeho návštěvy se velmi těším a po jeho další návštěvě se cítím velmi dobře. Je velmi milý. chápavy a dokáže se velmi dobře vcítit do pocitů druhého člověka. Velmi si ho vážím a doporučuji, kde je psych. problem obraťte se s důvěrou na Šimona. Tímto moc děkuji Šimone velmi mi pomáháš.

Barbora Š.:

Milý, zkušený, odborný, příjemný, chápající. Vždy se na něho moc těším, na jeho zklidňující hlas, který mi dává mnoho energie. Díky Šimonovi rozumím i mnoha věcem ve svém životě. Tímto mu moc děkuji. Barbora

Klára B.:

Velmi kladně hodnotím lokalitu v centru s dobrým dopravním spojením a příjemně zařízenou kancelář. Pan terapeut působil velmi sympaticky, přístupně avšak profesionálně. Myslela jsem, že nebudu schopná relaxace, avšak byla jsem mile překvapena, co jsme vše na prvním sezení zvládli. Doporučuji.

Anna L.:

Šimon je velice sympatický mladý muž. Pomáhá mi s nespavosti a jeho terapii musím hodnotit na výbornou.

Marek F.: 

Šimon není někdo ke komu přijdete s nějakým problémem, on vás vyslechne, něco poradí, zkusí, vy zaplatíte a jdete.
Šimon je člověk, který se v danou chvíli stává otevřeným přítelem, tím kterého právě potřebujete. Otevře nejen své srdce a mysl, ale hlavně otevře srdce a mysl vám. Můžete s ním probrat opravdu cokoli, je naprosto nezaujatý a na věci pohlíží tak, jak vy nedokážete a zároveň potřebujete.
Dříve jsem problémy, které jsem nezvládal řešil s psychologem, bohužel jsem je ale nikdy nevyřešil. Se Šimonem přišlo řešení a změny k lepšímu hned po první návštěvě. Šimon Pečenka je opravdu velký profesionál s velkým P a osobnost s velkým O .
Upřímně hypnoterapii u Šimona doporučuju a nevěřte báchorkám o hypnóze, které nejsou pravdivé. Není se čeho bát, naopak.
Děkuju za vše.

IVANA STEJSKALOVÁ: 

Šimon je skvělý terapeut a zároveň člověk s velkým srdcem !!!!
Z vlastní zkušenosti vím, že pro klienty dělá často až nad rámec.
Chodím k němu pravidelně na hypnózu a odcházím znovuzrozená.
Cítím pokroky, úlevu a těším se na další terapie.
Je velmi intuitivní a umí sestavit terapii opravdu na míru !!!!
Všemi deseti doporučuji a přála bych si, aby takových skvělých lidí bylo víc !!!!

Honza:

Perfektní zážitek. Byl jsem prvně, na zkoušku. Ovšem s jasným zadáním – byl jsem unavený po prodělaném covidu a stačilo pár sezení a cítím se o dost lépe! Mohu vřele doporučit.

ŠIMON. N.

Šimon je velmi milý a působivý muž. Pomohl mi vypořádat se s problémy s kterými sem si sám nevěděl rady. Rozhodně doporučuji

SABINA:

Pana Šimona Pečenku jsem si vybrala, protože působí příjemně, klidně a má velice lidský přístup. Potřebovala jsem odstranit strachy a úzkosti. I když jsem si o hypnoterapii načetla informace z internetu a knih stejně jsem na poprvé měla obavu co to se mnou bude dělat. Byla jsem příjemně překvapená, jak již po první hypnoterapii jsem cítila úlevu, příliv nové energie. Po dalších sezeních přišla i chuť do života a všechny děsivé a těžké věci se mi náhle zdají být menší a lehce řešitelné. Jíž mám několik terapií za sebou a daří se nám vše odstranit. Už teď vím, že zůstanu věrný klient pana Šimona, protože se vždy na hypnoterapii těším, odpočívám u ní, nabírám sílu do dalších dnů. Z terapie odcházím pokaždé silnější a odhodlanější poprat se s každodenním životem. Mnohokrát děkuji za péči a jsem ráda že jsme se poznali. Šimon je člověk s velkým srdcem.

ALEŠ:

Já osobně neberu Šimona ani tak jako terapeuta, jako spíš přítele, který mě nabijí pozitivní energií a dává klíče od dveřích, kterými chci projít.
Změny jsem cítil už po první schůzce. Šimon má individuální přístup, je velmi milý a přátelský. Doporučuji.

Lenka:

Na terapie se Šimonem se vždycky těším. Pomáhá mi s úzkostí a to velmi úspěšně. Je to laskavý člověk s velkým srdcem a k tomu skutečný profesionál, který mi vždy dokáže hypnózu ušít přesně na míru mé stávající situaci. Jsem ráda, že nás osud svedl dohromady. Tímto mu děkuji a všem, kdo mají nějaké trápení doporučuji.

JANA KONDÁŠOVÁ

Ani nevím kde začít.
Šimon Pečenka mi změnil život k lepšímu. Jsem neskonale vděčná za jeho úžasnou péči a individuální přístup, který mi vždy připraví přesně na míru. Jeho terapie je pro mě zázrakem, který mi pomáhá se závislosti na sladkém. Moje trápení mě provází celý život a až díky Šimonovi mě moje šílené chutě opouští. Šimon je ta nejlepší volba, kterou jsou kdy udělala. Můžu všem jen doporučit a ve svém okolí i doporučuji. Nikdy jsem nevěřila, že to půjde. Svou závislost jsem brala jako svazující prokletí. Šimon to dokázal odvrátit a nikdy mu za to nepřestanu děkovat. Takže .. DĚKUJI ..

MICHAELA FECHTNEROVÁ

Neskutečně úžasný člověk na svém místě.Během krátké doby viditelné výsledky.Dovede mě zavést do opravdu hlubokého hypnotického stavu.Strašně mi pomohl s depresí, úzkostí,pocity méněcennosti, sebeobviňováním, nenávistí k sobě samé.Je neskutečně empatický a během hovoru s ním cítíte, že Vám chce opravdu pomoci.Co se týče termínů, vychází maximálně vstříc.Všem vřele doporučuji.Opravdu přínosná zkušenost!

KATRIN OMELČENKO

 Předčilo moje očekávání. Výborné!

ANDREA:

Přátelský, empatický, milý…tak bych Šimona charakterizovala. Chodím roky na psychoterapii a nepomohla mi tolik jako Šimon za 4 návštěvy. Kdybych znala hypnoterapii dříve nemusela jsem se roky trápit. Moc děkuji Šimonovi za jeho individuální a profesionální přístup.

MICHAL:

No ani nevím kde začít.

Šimon je naprosto úžasný člověk s velkou empatií, nadhledem, zkušenostmi, porozuměním, ochotný pomoci prakticky kdykoliv, který mi změnil život k nepoznání. Docházím na terapie od poloviny prosince 2021, kdy jsem byl psychicky zničený, vyčerpaný, vyhořelý v silné depresi. Dnes 02.03.2022 opět plný elánu, zdravého sebevědomí, nadhledu, nových cílů. Kdo má nějaký problém, ať neváhá se obrátit na Šimona, určitě najdete společné řešení a vše se dá do pořádku.
Šimone obrovsky moc Vám děkuji a těším se na zítřejší sezení. Michal

IVANA:

Jestli váháte, tak jediné co mohu jako člověk s osobní zkušeností poradit, neváhejte a jděte to toho. Jen osobní zkušenost vás přesvědčí o tom, že setkání se Šimonem Pečenkou je nezapomenutelná a fantastická zkušenost, která pomáhá.

Já potkala Šimona pět minut po dvanácté, takže jsem neměla čas ani sílu řešit, co je vlastně hypnóza, jestli se mám bát nebo těšit… Prostě jsem potřebovala pomoct tam, kde vše ostatní už nepomáhalo. Jedno sezení dokázalo posunout ručičku do polohy za pět minut dvanáct a s každým dalším sezením, no spíše ležením, je lépe.
A jak se vracím do normálního provozního naladění, tajně jeho terapeutické schopnosti podrobuji kritickému myšlení a rebelsky si říkám, že to se mnou tentokrát nebude mít jednoduché a on mě stejně vždy dokáže posunout o kus dále

Všímám si ale i jedné velmi důležité věci. Toho jak mu vždy po terapii září oči, jak má radost, že se povedlo, že mi pomohl. To se děje jen u lidí, kteří našli své skutečné místo a důvod, proč jsou na světě, a to Šimonovi hrozně moc přeji.

Šimon je naprostý profesionál a báječný člověk.

Nezbývá než vám ho všem doporučit.

MIRKA PROCHÁZKOVÁ:

Pan Šimon je skvělý terapeut, úžasným lidským přístupem. Pomáhá mi s problémy, které jsem ještě před několika měsíci považovala za neřešitelné. Je milý, usměvavý, trpělivý, cítím se u něj bezpečně. Mohu ho jen doporučit. Mirka Prochazková

Jiřina P.

Četla jsem si hodnocení Šimona a se vším souhlasím. Je výborný. Vlastně nevím, co napsat. Vše už napsali přede mnou. Jiřka

Eliška:

Pan Pečenka je nejlepší terapeut, jakého jsem za svůj život měla. Za pouhých pár sezení mi dokázal pomoc více, než všichni před ním. Jsem s ním moc spokojená a jsem ráda, že mě mamka přemluvila, abych k němu začala chodit, jelikož se každé sezení vyplatilo. Kdysi bych nedokázala ani vyjít z pokoje, abych se necítila špatně, dnes dokážu dojet sama do Prahy, zařídit si vlak a vůbec se necítím nepříjemně nebo úzkostně. Navíc je pan Pečenka hrozně milý, dá se s ním povídat a je obecně velmi příjemný.

Martin J.

K panu Pečenkovi jsem přicházel s velkou zvědavostí a nadějí. Ale také bez nejmenší zkušenosti s hypnózou a s nedůvěrou k pochvalným recenzím. A teď jsem o účinku hypnoterapie přesvědčen a píši pochvalnou recenzi 🙂
Celé roky jsem míval jakýsi blok, který mi komplikoval některé docela běžné společenské činnosti. Po dlouhém váhání mě napadlo řešit to hypnoterapií. Pan Pečenka si brzy získal moji důvěru a již z prvního setkání jsem odcházel s dobrým pocitem. Po třetím sezení se dostavilo překvapivé odhodlání se s problémem utkat. A postupně se začalo dařit. Pan Pečenka mi pomohl vyhrát samotnému nad sebou, na což jsem já osobně nestačil. Je to terapeut, psycholog, našeptávač, čaroděj ? Měl všechno naučené, nebo tomu dal hodně sám od sebe ? Nevím a nezáleží na tom, protože ty výsledky tady jsou. Funguje to – a proti tomu je i položka „ceník“ naprosto nedůležitá.
Pan Pečenka byl vždy připravený, soustředěný, chápavý. Měl nefalšovanou radost z mých pokroků. Dobře se s ním povídalo, byl zábavný, na všechno mi odpověděl. Také jsem zjistil, že v hypnóze je mi dobře – ovšem žádnou závislost nepozoruji :-). Po pěti lekcích jsem terapii sám ukončil a s velkým odstupem to celé velmi dobře hodnotím. Lituji jediného, že jsem se s hypnoterapií tak dlouho rozmýšlel a nezačal už dřív.
Doufám, že pomoc pana Pečenky už nebudu potřebovat. Ale pokud se někdy potkáme, uvidím ho rád.
Děkuji, bylo mi ctí.